menu close
(097), (093), (050) 067-17-67
kalibra
kalibra

Tens

Пристрій наднизькочастотної електронейростимуляціі Dental TENS (Transcutaneous electrical nerve stimulation) – ідеальний апарат для позбавлення від хворобливих відчуттів в ротовій порожнині. Якщо ви стикаєтеся з такими явищами, як біль при позіханні, бруксизм, спазмування щелепи, порушення прикусу, дискомфорт у щелепних м’язах, а також іншими неприємними явищами, пов’язаними з викривленим положенням щелепи, оздоровчі процедури з інноваційним пристроєм TENS будуть ідеальним рішенням.

Пристрій TENS виглядає як пучок електродів, об’єднаних проводами та керованих за допомогою пульта. Спеціаліст підбирає амплітуду впливу та баланс електричного впливу на м’язи клієнта. Щоб апарат працював правильно і безперебійно, а процедура відбувалась коректно та безпечно, пацієнту не можна в процесі користуватися гаджетами.

ТЕНС-терапія є першою сходинкою перед початком комплексного ортодонтичного лікування.

Принцип роботи апарату Дентал тенс:

1. Спеціаліст визначає оптимальне положення нижньої щелепи. Електроди фіксуються в шийній зоні і в щелепних западинах. Це дозволяє м’яко впливати на додаткові, трійчасті і лицьові нерви черепа.

2. Міостимуляція, що виробляється пристроєм, спрямована на скорочення м’язових волокон. Це дозволяє позбутися спазмування в затиснутих м’язах і посилити надходження крові до хворого місця.

3. У процесі лікар перевіряє, наскільки рівномірно скорочуються м’язи. Відштовхуючись від цього, він коригує баланс імпульсів, які електроди передають на правий і лівий бік.


Сеанс триває від 40 хвилин до 1 години. Як тільки лікар визначив вірне положення нижньої щелепи, він починає фіксувати її за допомогою протезів і системи шин.

Коли вам необхідно пройти комплекс лікування з апаратом Dental TENS:

1. Постійний або періодичний біль у щелепі.

2. М’язовий гіпертонус.

3. Нічне хропіння.

4. Неправильний прикус.

5. Нерухома або слабкорухома нижня щелепа.


Не слід терпіти біль і дискомфорт у ротовій порожнині. Клініка цифрової стоматології KALIBRA запрошує вас на відновлювальні процедури із використанням інноваційного апарату Dental TENS. Процедури відбуваються в затишній обстановці, і вже після першого сеансу пацієнт відчуває значне полегшення.