menu close
(097), (093), (050) 067-17-67
kalibra
kalibra

T-scan

Точна та інформативна діагностика в стоматології грає найважливішу роль, це в однаковій мірі стосується терапевтичної області, пародонтології, ортодонтії та ортопедії. Сучасні технології допомагають побачити точну інформацію про стан зубів і розробити коректний план лікування.

Неправильний прикус, неправильне змикання зубів призводить до стирання емалі, кришення зубів, неправильного розподілу навантаження на щелепу. Для аналізу правильності змикання зубів (оклюзії) використовується найточніший апарат – T-SCAN. Це один із різновидів комп’ютерної діагностики, розроблений компанією Tekckan понад 30 років тому.

Ще недавно рівень оклюзії оцінювали за допомогою копіювального паперу. Сьогодні широкого застосування набула цифрова діагностика. На сьогоднішній день немає аналогів Т-скан, його використання дає масу можливостей:

піднімає терапію на новий рівень завдяки якісній діагностиці;

зменшує ризики відторгнення зубних імплантів;

підвищує рівень комфорту при обслуговуванні пацієнта;

дозволяє внести в базу дані, отримані після діагностики, відстежувати динаміку лікування;

дозволяє виготовити максимально точні і комфортні протези, імплантати та зубні конструкції.

Під час процедури пацієнт затискає зубами пластинку, саме вона буде зчитувати та передавати всі рухи зубів. Отримані дані передаються безпосередньо до бази. Лікар аналізує отриману інформацію за допомогою спеціальних динамічних діаграм. Це допомагає знайти проблемні області та розробити план з усунення проблем. Пацієнт може наочно побачити виявлені патології, причини їх виникнення та розвитку.

T-SCAN широко використовують у цифровому моделюванні для галузі естетичної стоматології. Апарат дозволяє з максимальною точністю візуалізувати майбутню посмішку, яка з’явиться у пацієнта після пройденого лікування.

Клініка цифрової стоматології KALIBRA запрошує вас на високоточну, безболісну та інформативну діагностику. Навіть якщо вас нічого не турбує, необхідно проходити профілактичний огляд у стоматолога двічі на рік – це допоможе виявити навіть найменші безсимптомні зміни оклюзії та своєчасно запобігти розвитку тяжких патологій.