menu close
(097), (093), (050) 067-17-67
kalibra
kalibra

Snap face-scanner

SNAP face scanner – інноваційна розробка від виробника DOF. Що являє собою цей апарат? Легкий компактний пристрій, що дозволяє точно сканувати не тільки рот і щелепу, а й обличчя в цілому. Скануючий апарат в комбінації з планшетом, який вирізняється високим рівнем продуктивності, допомагає оперативно виконати всебічне зчитування зовнішності пацієнта.

Продуманий робочий процес вкрай важливий для ідеального збігу сканування щелепи з даними сканування обличчя. Вся отримана інформація обробляється та пересилається в спеціально розроблену базу даних CAD. Надалі отримана інформація дозволяє віддалено виконати точну діагностику та змоделювати точні естетичні протези. Компактний пристрій невеликих габаритів синхронізований із планшетом, це допомагає провести всебічне зчитування важливих точок і отримати точну тривимірну модель обличчя.

СНЕП Фейс Сканер визнано ідеальним доповненням для продуктивної роботи з пацієнтом. Він полегшує взаємодію між лабораторією, стоматологічною клінікою та пацієнтом. Апарат ідеально зчитує щелепу, яка згодом чітко збігається з даними сканування обличчя.

Переваги використання апарату SNAP face scanner:

1. Сканування відбувається миттєво і не спричиняє дискомфорт пацієнтові. Всі дані відображаються на апараті в 3D-форматі.

2. Множинні чіткі знімки допомагають створити максимально зручні протези, вибудувати середню лінію обличчя, лінію посмішки та все це поєднати із реальними даними обличчя людини. Нова щелепа буде органічно поєднуватися із зовнішністю.

Співпраця з пацієнтом відбувається в декілька етапів:

Сканування обличчя пацієнта.

Фіксація прикусу.

Окреме сканування прикусу в лабораторному сканері.

Співставлення між собою 3D знімків.

Повна реставрація зубів із 3D-візуалізацією обличчя

Клініка цифрової стоматології KALIBRA запрошує вас на швидке та безболісне сканування портативним планшетом. Трохи часу та терпіння, і ви зможете побачити, як буде виглядати ваша ідеальна посмішка в найближчому майбутньому.