menu close
(097), (093), (050) 067-17-67
kalibra
kalibra

Портативний візіограф vatech ezray air

Компактний і зручний інтраоральний апарат EzRay Air – новітня розробка від корейської компанії Vatech. Справжній прорив сучасної стоматології, що дозволяє створювати моментальні чіткі зображення. Багатофункціональний, мініатюрний і полегшений прилад вагою всього у 1,8 кг є ідеальним доповненням для складної щоденної роботи стоматолога. Особлива розробка Carbon Nano TubeTechnology робить його абсолютно безпечним для лікаря і пацієнта. Зручний дизайн і невелика вага знижують навантаження на зап’ястя оператора.

Особливості апарату ІзРей Аїр:

Безпека. Внутрішній радіаційний захист сконструйовано таким чином, щоб оператор не отримував шкідливого випромінювання. Спеціальний подвійний захисний екран оберігає лікаря та пацієнта.

Інтелектуальний пристрій. На “розумному” дисплеї зібрані всі необхідні налаштування на одній панелі, тому немає необхідності для різних завдань використовувати різні команди. Вбудований гіроскоп відповідає за рівень нахилу тубуса, автоматично встановлюючи правильний кут зйомки. Необхідно просто піднести тубус до точки зйомки.

Чіткість знімків. Ідеально вивірені налаштування допомагають без зусиль отримувати якісні фото. Чіткі знімки – запорука гарної діагностики, можливість побачити навіть найменші вогнища ураження та спланувати правильне ефективне лікування в кожному конкретному випадку.

Унікальні матеріали, з яких виготовлено портативний візіограф, роблять його ергономічним і довговічним у використанні. Внутрішня оболонка зроблена з алюмінію, а вбудований датчик налаштований на поглинання зовнішнього тиску та вібрацій. Спеціальна конструкція захищає пристрій від перегріву.

Тонкий закруглений корпус забезпечує комфорт пацієнтові під час проведення дослідження.

Клініка цифрової стоматології KALIBRA запрошує вас на якісну безболісну діагностику. Портативний візіограф допоможе виявити найменші відхилення в ротовій порожнині та розробити ефективну схему лікування. Процес діагностики не займає багато часу, і не спричиняє дискомфорт пацієнтові. З апаратом EzRay Air навіть найменші пацієнти із задоволенням показують зубки.