menu close
(097), (093), (050) 067-17-67

Пародонтологія

Діагностика Florida-Probe та пародонтологічна карта пацієнта

Програмно - діагностичний комплекс, що дозволяє отримати вичерпну інформацію про стан ясен пацієнта: наявність пародонтальних кишень і їх глибина, рухливість зубів, ступінь запалення ясен, наявність чи відсутність кровоточивості ясен. Заміри робляться в 6 точках і на карті ми точно бачимо, наскільки глибокі кишені та конкретно в яких областях. Florida Probe дозволяє проводити діагностику захворювань пародонту на найбільш ранній стадії, навіть коли симптоми практично відсутні

Професійне гігієнічне чищення

Air-flow

Під'ясеневий скейлінг пародонтальних кишень

Основний метод лікування пародонтиту. Ця процедура полягає у видаленні твердих і м'яких зубних відкладень, згладжування поверхні кореня, його детоксикації. Процедура робиться за допомогою спеціальних інструментів - кюрет Грейсі.

Плазмоліфтинг

Процедура, яка запускає природні процеси відновлення. В основі процедури лежить центрифугування крові пацієнта. У плазмі містяться фактори росту, гормони, вітаміни, які сприяють:

проростанню капілярів, оптимізації гемодинаміки, тканинному диханню і обміну речовин;

стимулює процес зміцнення кісткової тканини, формування матриксу колагену;

активує місцевий імунітет.

Результат:

зменшення запалення;

прискорення загоєння тканин;

усунення неприємного запаху порожнини рота;

збільшення швидкості загоєння лунок видалених зубів.

Вектор-терапія

Принцип дії заснований на передачі енергії ультразвукової хвилі. В системі Вектор єдиним проведеним рухом є лінійний (паралельно поверхні кореня зуба), завдяки чому відбувається його полірування і як наслідок - зубний наліт гірше прикріплюється. Суспензія Vector Polish Fluid, яка містить мікрочастинки гідроксиапатиту, значно підвищується ефективність очищення кореня, а пародонтальні кишені інтенсивно обробляються і промиваються.

Фотодинамічна терапія

Метод лікування ряду захворювань, заснований на застосуванні світлочутливих речовин - фотосенсибілізаторів - та світла певної довжини хвилі (625-635 нм). У результаті світлової активації фотосенсибілізатор виділяє кисень, що знищує патологічно змінені клітини та запальну мікрофлору в пародонтальних кишенях.

Переваги лікування Fotosan:

діє миттєво;

ефективний у боротьбі з усіма мікроорганізмами;

антибактеріальна обробка без застосування лікарських засобів;

безпечний, без побічних ефектів;

простий у використанні;

не вимагає великих витрат часу.

Фторування