menu close
(097), (093), (050) 067-17-67
kalibra
kalibra

Лікування зубів під микроскопом

«Ви можете вилікувати тільки те, що можете побачити»

Фраза належить Гаррі Б. Кіру – людині, що удосконалила перший стоматологічний мікроскоп – винахід, здатний зрівняти рахунок між втраченими та збереженими зубами людства. Мікроскоп незамінний, коли потрібно чітко бачити, де закінчується пошкоджена тканина і починається здорова, кордон між зубом і коронкою, дрібний рельєф емалі і форму зубних каналів.

FullHD якість лікування без перебільшення

Технічний прогрес у всьому світі сприяє прогресу і в стоматології. Гарний лікар із підтримкою якісного обладнання стає практично чарівником. І якщо раніше магія мікроскопа поширювалася тільки у сфері ендодонтії, то сьогодні навіть профгігіену роблять під збільшенням. Після полірування емаль стає настільки гладкою, що змушує засумніватися в законах фізики: куди пропала сила тертя? У Kalibra кожен кабінет оснащений мікроскопами найкращих світових виробників СG Optik, Leica, Scanner. У цього інструменту є дещо спільне з вашим новим смартфоном – технологія візуалізації з якістю FullHD.

Ми лікуємо – Ви відпочиваєте

Лікар не порушує вашого особистого простору. Лікування під мікроскопом проходить у приємній атмосфері: у пацієнта не затікають кінцівки, адже він знаходиться в положенні лежачи в зручному кріслі, а стоматолог розташовується позаду й дивиться в окуляр. Асистент бачить ту ж картину, що і доктор, адже зображення з мікроскопа виводиться на екран. Це сприяє злагодженості роботи.