menu close
(097), (093), (050) 067-17-67

Kalibra travel Kalibra travel

Kalibra Travel - це цілий комплекс найрізноманітніших послуг, основою якого є медичний туризм. Пацієнт Клініки цифрової стоматології «Kalibra» не тільки отримує висококваліфіковану стоматологічну допомогу найвищої якості за демократичними цінами, а й одночасно може відпочити, пройти оздоровчі процедури, познайомитися з місцевими пам'ятками, зануритися в українську культуру, задовольнити гастрономічний інтерес і забрати додому яскраві враження від візиту в нашу країну і клініку «Kalibra» зокрема. Для забезпечення лікування та комфортного перебування пацієнтів в нашому місті ми вирішуємо всі організаційні питання поїздки, надаємо трансфер, допомагаємо з поселенням на весь час лікування. Ну і звичайно - увага і привітність нашого персоналу - Вам гарантовані!

Як ми працюємо
 • Ви обираєте НАС! Зв'язуєтеся із клінікою будь-яким зручним для Вас способом (телефонний зв'язок, Viber, WhatsApp, Skype, Messenger, e-mail) і описуєте свою проблему.

 • Ми плануємо з Вами дати приїзду, тривалість перебування і кількість зустрічей для початку лікування. Стежимо за тим, щоб мінімізувати перебування в країні шляхом формування запису до всіх фахівців у максимально короткий термін без розриву між прийомами.

 • Якщо Ви потребуєте інших, додаткових послуг, розгляньте пропозиції пакетів MINIMAL, STANDARD та VIP. Виберіть той із них, що найбільше відповідає Вашим запитам. До зустрічі!

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • Ви надаєте нам панорамні рентгенівські знімки, результати комп'ютерної томографії. Ознайомившись із Вашої ситуацією, враховуючи Ваші побажання та запити, доктори нашої клініки складають для Вас попередній план лікування, за яким адміністратор розраховує вартість пропонованих робіт. Ми підкреслюємо, що вартість є не остаточною, так як, на жаль, не завжди ті знімки, які ми отримуємо, на 100% об'єктивно передають інформацію, та й до того ж фахівці клініки поки не бачать реальної ситуації в ротовій порожнині. Ознайомитися з вартістю послуг нашої клініки можна за цим посиланням.

 • Ми підтримуємо з Вами постійний контакт (телефонний зв'язок, Viber, WhatsApp, Skype, Messenger, e-mail), щоб Ви спокійно і комфортно дісталися до клініки, де Вас вже чекає команда висококласних фахівців для початку роботи над нашою фірмовою посмішкою від Kalibra

 • 1

  Ви обираєте НАС! Зв'язуєтеся із клінікою будь-яким зручним для Вас способом (телефонний зв'язок, Viber, WhatsApp, Skype, Messenger, e-mail) і описуєте свою проблему.

 • 2

  Ви надаєте нам панорамні рентгенівські знімки, результати комп'ютерної томографії. Ознайомившись із Вашої ситуацією, враховуючи Ваші побажання та запити, доктори нашої клініки складають для Вас попередній план лікування, за яким адміністратор розраховує вартість пропонованих робіт. Ми підкреслюємо, що вартість є не остаточною, так як, на жаль, не завжди ті знімки, які ми отримуємо, на 100% об'єктивно передають інформацію, та й до того ж фахівці клініки поки не бачать реальної ситуації в ротовій порожнині. Ознайомитися з вартістю послуг нашої клініки можна за цим посиланням.

 • 3

  Ми плануємо з Вами дати приїзду, тривалість перебування і кількість зустрічей для початку лікування. Стежимо за тим, щоб мінімізувати перебування в країні шляхом формування запису до всіх фахівців у максимально короткий термін без розриву між прийомами.

 • 4

  Ми підтримуємо з Вами постійний контакт (телефонний зв'язок, Viber, WhatsApp, Skype, Messenger, e-mail), щоб Ви спокійно і комфортно дісталися до клініки, де Вас вже чекає команда висококласних фахівців для початку роботи над нашою фірмовою посмішкою від Kalibra

 • 5

  Якщо Ви потребуєте інших, додаткових послуг, розгляньте пропозиції пакетів MINIMAL, STANDARD та VIP. Виберіть той із них, що найбільше відповідає Вашим запитам. До зустрічі!

НАДІСЛАТИ ЗАПИТ
Наші пропозиції Наші пропозиції
 • Пакет MINIMAL
  від 50$

  Підбір та бронювання апартаментів або готелю, в залежності від ваших побажань;

  підготовка інформації та пошук найбільш зручного для Вас варіанту дістатися в м.Черкаси;

  телефонна підтримка на всіх етапах поїздки.

  МЕДИЧНІ ПОСЛУГИ В ПАКЕТ НЕ ВХОДЯТЬ
 • Пакет STANDARD
  від 200$

  пакет minimal
  +

  організація трансферу (авто, автобус);

  допомога в організації дозвілля (послуги турагенства, придбання квитків на культурні заходи, резервування столика в ресторані, ін.);

  переклад стандартного пакету медичних документів на англійську / німецьку мови.

  МЕДИЧНІ ПОСЛУГИ В ПАКЕТ НЕ ВХОДЯТЬ
 • пакет VIP
  від 400$

  пакет standard
  +

  послуги з підбору та рекомендації майстрів beauty-індустрії (манікюр, педикюр, масаж, косметолог, ботулінотерапія (ботокс), ін.);

  організація консультації вузькопрофільних лікарів-фахівців;

  перекладач на всьому етапі лікування.

  МЕДИЧНІ ПОСЛУГИ В ПАКЕТ НЕ ВХОДЯТЬ