menu close
(097), (093), (050) 067-17-67

Гігієна та догляд

Професійна гігієна

Зняття зубних відкладень проводиться в кілька етапів. М'які відкладення, біоплівка, пігмент, слабкомінералізовані відкладення приємно прибираються технологією Air Flow (ми не використовуємо соду в роботі, тільки професійні порошки, в складі яких - амінокислоти). Тверді відкладення знімаються ультразвуком. Чищення необхідно робити 1 раз на 6 місяців, в залежності від вашої домашньої гігієни, іноді й частіше.

У роботі ми застосовуємо тільки найкращі сучасні технології. AIR-FLOW MASTER PIEZON - багатофункціональний апарат для комплексної профілактики та лікування, що комбінує застосування технологій PIEZON NO PAIN, Air-Flow і Perio-Flow. Два режими роботи: «стандартний» і «періо». Покращені дизайн і ергономіка: накінечник Piezon LED із підсвічуванням операційного поля, 3 ємності для робочих розчинів і порошків, сенсорна панель управління, магнітні тримачі наконечників, ультратонка багатофункціональна педаль. Нова технологія PIEZON NO PAIN, що створює плавні ультразвукові коливання для зниження больових відчуттів і забезпечує зворотний зв'язок із інструментом в процесі роботи.

Гігієна імплантів

Коли в роті з'являються додаткові конструкції - імпланти або коронки - гігієна значно ускладнюється. Дехто зовсім перестає чистити зуби, вважаючи, що «не свої, а вставні» зуби чистити не потрібно. Підтримувати чистоту на імплантатах особливо важливо! Оскільки зубний наліт і бактерії на додаткових конструкціях в ротовій порожнині, так само як і на своїх зубах, викликають запалення - прикріплення ясен та імпланта порушується, і якщо на своєму зубі, зв'язка досить швидко прикріплюється назад, то на імпланти - через особливості його структури - досить складно. Якщо з цим нічого не робити - можна його втратити. Для гігієни використовуються тільки спеціальні насадки та порошки, щоб не пошкодити їх поверхню. Чистку імплантів, як і своїх зубів необхідно робити 1 раз на 6 місяців.

Air-flow

Глибоке фторування

Дана процедура заповнює дефіцит мінеральних речовин, дозволяє знизити чутливість зубів і запобігти розмноженню бактерій, що призводить до карієсу. Під глибоким фторуванням, на відміну від звичайного фторування, розуміють формування субмікроскопічних кристаликів CaF2 (фторид кальцію) всередині пір розпушеної зони емалі.

Урок гігієни в kalibra

Правильна і ретельна гігієна зубів вдома є невід'ємною частиною успішного пародонтологічного лікування та підтримки здоров'я зубів та ясен. Під час уроку гігієни лікар-пародонтолог покаже ваші важкодоступні місця в чищенні і підкоригує їх, а також підбере необхідні засоби гігієни.

Як проходить урок гігієни. Зуби покриваються спеціальним барвником - індикатором зубного нальоту. Зубний наліт фарбується. Далі пародонтолог покаже техніку чистки щіткою, ниткою та йоржиками, щоб домашня гігієна була більш ефективною.

Підбір індивідуальних засобів по догляду за ваших зубами