menu close
(097), (093), (050) 067-17-67
kalibra
kalibra

Fotosan

Апарат FotoSan є розробкою датської компанії CMS Dental. У чому його особливість? Це яскравий і унікальний представник нового рівня дезінфекції для стоматологічної галузі – фотоактивуєма дезінфекція (ФАД).

ФАД успішно застосовують при лікуванні цілого ряду захворювань. Основа роботи апарату – комбінація світлочутливих речовин (фотосенсибілізаторів) і світла певної довжини (625-635 нм). Навіть після однієї процедури лікування захворювань слизової оболонки рота та губ фахівці відзначають значне зменшення больових відчуттів, швидке зникнення набряків, прискорення регенерації тканин у 1,5 рази.

Активація світлом змушує світлочутливі речовини активно продукувати кисень, який у свою чергу нейтралізує патологічно змінені клітини та уповільнює запальні процеси у пародонтальних кишенях. Попадання лазерного променю на неушкоджені тканини не завдає їм ніякої шкоди та у цілому ніяк не впливає на організм.

Переваги лікування за допомогою комплексу ФотоСан:

1. Швидка дія.

2. Антибактеріальна обробка без використання фармакологічних засобів.

3. Ефективно бореться з будь-якими патогенними мікробами.

4. Безпечне використання без побічних ефектів.

5. Швидке і просте використання, мінімум часу для процедур.


ФАД успішно використовується в ендодонтичному та пародонтальному лікуванні, при переімплантиті, гінгівіті і перикороніті, у лікуванні карієсу. ФотоСан чудово зарекомендував себе не тільки в боротьбі з різними видами бактерій, але й з іншими мікроорганізмами: вірусами, грибками та різними найпростішими.

ФАД має масу переваг у порівнянні з хімічними дезінфікуючими препаратами або антибіотиками. Фотосенсибілізатор може бути декількох варіантів із різними рівнями в’язкості: низький, середній і високий. Концентрація активних речовин у кожному з них однакова. Залежно від поставленого завдання, фахівець сам підбирає найбільш оптимальний рівень.

Клініка цифрової стоматології KALIBRA запрошує вас на безпечне, безболісне та ефективне лікування зубів. Ми працюємо з дорослими клієнтами, а також найменшими пацієнтами. Широкий вибір новітніх методик, сучасні апарати дозволяють запропонувати неймовірний спектр послуг. Всі процедури займають мінімум часу і відбуваються в комфортній обстановці.