menu close
(097), (093), (050) 067-17-67
kalibra
kalibra

Фотопротокол

Фотопротокол сьогодні – це необхідний інструмент для досягнення найвищих естетичних результатів. Після отримання цілого ряду портретних і дентальних знімків доктор детально вивчає стан ваших зубів і риси обличчя в цілому. Ми проводимо фотозйомку на всіх етапах діагностики та лікування пацієнта. У клініці цифрової стоматології Kalibra організована власна фотостудія із професійним освітленням, фоном і сучасною фототехнікою.

Перевагою дентальної фотозйомки є:

Зрозуміле та прозоре спілкування з лікарем. Лікар демонструє існуючі проблеми, позитивну динаміку їх вирішення і кінцевий результат.

Мотивація до лікування. Візуалізація процесу лікування забезпечить Ваш психологічний комфорт і допоможе переконатися в тому, що результат вартий витраченого часу.

Дентальна фотографія об’єктивно відображає загальний стан зубів і тканин пародонта, та дозволяє оцінити естетику посмішки.

Фотопротокол покращує діагностику, оскільки лікар завжди може звернутися до вашого випадку та детально обговорити його з іншими фахівцями – ортодонтами, хірургами, терапевтами, ортопедами, пародонтологами. Об’єктивний аналіз Вашої ситуації гарантує вибір оптимального плану лікування.

Оптимізує взаємодію із зуботехнічною лабораторією. Фотографії дозволяють передати колір, текстуру, особливості зубів, що допомагає задовольнити Ваші індивідуальні естетичні побажання при протезуванні.

Тільки фотопротокол дає можливість динамічного спостереження та аналізу ходу лікування. Маючи знімки “до” і “після” Ви можете наочно бачити результати проведених маніпуляцій на всіх етапах лікування.

Це особливо важливо при комплексній реабілітації здоров’я порожнини рота. Ми не тільки створюємо посмішку, яка красива сама по собі, ми доповнюємо Ваш образ і зовнішність і міняємо якість життя на краще.