menu close
(097), (093), (050) 067-17-67
kalibra
kalibra

Florida probe

Florida Probe – це інноваційна система, яка використовується для діагностики стану пародонту. Вперше розробка була представлена ​​у Флориді 1987 року, а починаючи з 1988 року її широко використовують гігієністи та пародонтологи у всьому світі.

Із 1987 року комп’ютерна технологія Флорида Проб кілька разів видозмінювалася й удосконалювалася. Апаратний комплекс дозволяє фахівцеві оперативно, точно і максимально комфортно для пацієнта обстежити ясна з моментальним занесенням отриманої інформації до бази. Діагностика займає до півгодини та дозволяє пародонтологу всебічно вивчити фактичний стан ясен клієнта: рівень запалення, побачити наявність / відсутність кровоточивості, наявність і глибину пародонтальних кишень, проаналізувати рухливість зубів.

Зібрана інформація заноситься до спеціальної таблиці, її можна роздрукувати та віддати пацієнту. Всі дані про обстеження зберігаються у фахівця та дають можливість у майбутньому відстежити динаміку зміни тканин після проведення курсу лікування.

Найважливіша особливість апарату Florida Probe – це можливість виявити та діагностувати навіть найскладніше захворювання в зародку, коли симптоми майже непомітні. Це дозволяє підібрати фахівцеві правильне м’яке лікування, що допоможе зупинити подальший розвиток захворювання.

Принцип роботи апарату Florida Probe

Комплекс оснащений спеціальним зондом, що дозволяє вимірювати глибину пародонтальних кишень і вивчити стан ясен. Як тільки стоматолог вводить зонд до зубоясенної кишені, комп’ютер аналізує отримані дані і повідомляє про ту чи іншу проблему. Всі результати відразу озвучуються системою, пацієнт бачить і чує процес діагностики.

Жоден із існуючих на ринку методів пародонтального дослідження не дає настільки повної і точної інформації як система Флорида Проб.

Основні переваги комп’ютерного дослідження:

Високоточна діагностика навіть на ранніх стадіях захворювання ясен.

Проведення дослідження проходить безболісно та не викликає почуття дискомфорту.

Мінімум часу для діагностики.

Можливість контролювати та аналізувати динаміку ефективності лікування.

Клініка цифрової стоматології KALIBRA запрошує вас на ефективну діагностику з подальшим підбором лікування. Разом з нами стежити за здоров’ям зубів не тільки безболісно, ​​а й цікаво!