menu close
(097), (093), (050) 067-17-67

Діагностика та стратегія лікування

Кт (комп'ютерна томографія)

Комп'ютерна томографія (КТ) - це один із найбільш точних методів діагностики в сучасній стоматології. На відміну від рентгенівського знімка цей вид дослідження дає тривимірну (3D) модель у кількох проекціях, що відображає повну інформацію про стан зубів і щелепно-лицевої ділянки. Сучасне цифрове обладнання дозволяє провести таку діагностику без ризику похибок або спотворення результатів.

Переваги комп'ютерної томографії:

обстеження виконується швидко (процедура займає менше хвилини);

немає необхідності в попередній підготовці;

безпека (мінімальне опромінення);

висока якість знімків.

ОПТГ (панорамний знімок)

Панорамний знімок зубів - це ортопантомограмма або ОПТГ, загальний цифровий двовимірний (2D) знімок верхньої та нижньої щелеп. Він дозволяє одночасно отримати картину стану зубів, зубних каналів і кісткової тканини в цілому.

ТРГ (телерентгенографія)

Телерентгенографія (ТРГ) - це вид діагностики, який найбільш ефективний при необхідності корекції прикусу, виправлення положення зубів, тотальному протезуванні або в разі травм, пов'язаних із щелепно-лицевою областю. Сучасне обладнання дає мінімальне променеве навантаження, тому дослідження є безпечним, але в період вагітності його призначають тільки в разі крайньої необхідності.

Показання до проведення телерентгенографії:

для визначення факторів, що впливають на неправильний прикус;

для дослідження характеристик черепних кісток;

для визначення напрямку зміщення зубів;

для виявлення індивідуальних особливостей росту, анатомічної будови або патологій зубощелепної системи;

для проміжного контролю ефективності лікування;

при плануванні тотального протезування.

Переваги телерентгенографії (ТРГ):

максимальна інформативність для лікарів-ортодонтів;

безпека процедури, завдяки використанню сучасного цифрового обладнання;

процедура ТРГ займає мало часу, що дозволяє оперативно вивчити дані, визначити діагноз і розпочати планування лікування.

Радіовізіографія

Прицільний знімок зуба (радіовізіографія) - це вид стоматологічної діагностики, який проводиться за допомогою цифрового рентген-апарату (радіовізіографа) та має для стоматолога високу інформативність. Сучасне обладнання має дуже низький рівень опромінення, тому процедура дозволяється для діагностики в період вагітності і лактації. Прицільний знімок дає можливість побачити приховані процеси, підтвердити діагноз, проконтролювати якість лікування каналів.

Фотопротокол

Фотопротокол допомагає досягти високих естетичних результатів. Лікар детально вивчає стан зубів і риси обличчя в цілому. Ми проводимо фотозйомку на всіх етапах діагностики та лікування пацієнта. Дентальна фотографія об'єктивно відображає загальний стан зубів і тканин пародонта, дозволяє оцінити естетику посмішки.

Face-scan

Face-scan - сканер для фотореалістичної 3D-оцифровки контурів обличчя та отримання прогнозу майбутньої посмішки. Фотореалістичне сканування за допомогою сканера обличчя забезпечує створення майбутніх реставрацій, які повністю відповідатимуть фізіогноміці пацієнта.

TENS

Діагностика і лікування патологій, пов'язаних з оклюзією (змиканням) щелеп, роботою щелепних м'язів і скронево-нижньощелепного суглоба. Вона спрямована на стимуляцію м'язів шиї, плечового пояса, жувальних м'язів для знаходження оптимального положення нижньої щелепи.

T-scan

Комп'ютерна система для клінічної діагностики та аналізу оклюзійних контактів (контактів при змиканні верхньої і нижньої щелеп). T-SCAN-діагностика дає можливість глибокого аналізу прикусу, допомагає виявити мінімальні деформації на рівні загальної зубощелепної системи.

Інтраоральний сканер

За допомогою даного виду обстеження можна отримати тривимірне зображення реальної ситуації в ротовій порожнині з метою використання в діагностиці, у виборі стратегії реабілітації пацієнта і в процесі лікування.