menu close
(097), (093), (050) 067-17-67
kalibra
kalibra

Дентальний 3D томограф VATECH PAX-I3D із цефалостатом

Дентальний 3D томограф VATECH PAX-I3D із цефалостатом – це інноваційний апарат, який поєднує функції панорамного рентгенівського пристрою, рентгена і конусно-променевого томографа з цефалостатом. Сучасні фахівці цінять його за безпечну “зелену” томографію, широкий спектр областей сканування, оперативну роботу та прекрасну чіткість професійних 3D знімків.

Наявність в нашій клініці цифрової стоматології дентального 3D томографа – це турбота про здоров’я і безпеку пацієнтів і лікарів. Підвищена чіткість і деталізація знімків дозволяє добре переглянути всі деталі. Найпростіша система управління допомагає отримати зображення під різним кутом. Пацієнту не потрібно при цьому відчувати дискомфорт, вигинаючи голову під неприродним кутом.

Основні переваги дентального 3D томографа VATECH PAX-I3D з цефалостатом:

Якісні та чіткі 3D-знімки. За допомогою апарату можна досліджувати зони різної площі: від 5 * 5 см до 16 * 10 см (15 * 15 см). Покращене поле огляду допомагає фахівцеві без зусиль отримати більш інформативну діагностику.

Безпечне сканування. При роботі апарат видає мінімальну дозу променевого навантаження, це захищає не тільки пацієнта, але і медичних працівників.

Широкий спектр зон для сканування. Лікар може сам задати площу сканування, в залежності від завдань діагностики, підібрати променеве навантаження. Форма томографа дозволяє сканувати зубний ряд у вигляді дуги та відкривати для перегляду навіть віддалені та важкодоступні ділянки (наприклад, бічні зуби).

Оперативність. Щоб провести повну й точну діагностику, фахівцю необхідно мінімум часу – 5,9 секунди. Навіть якщо пацієнт випадково поворухнувся, зображення на виході виходить чітким.

Багатозадачність. Одне сканування томографом дозволяє зробити СТ і повноцінне панорамне зображення. Клієнти, які потребують обох досліджень, отримують все при проходженні однієї процедури. Немає необхідності в додатковому опроміненні.

Спеціальна технологія SMART MAR мінімізує дефекти та зберігає відмінну якість зображення при скануванні зубів із металевими коронками.

Клініка цифрової стоматології KALIBRA запрошує вас на комплексне обслуговування.