menu close
(097), (093), (050) 067-17-67
kalibra
kalibra

Дентальні мікроскопи

Дентальні мікроскопи – інноваційна медична техніка, яка допомагає вивести стоматологічні послуги на абсолютно новий якісний рівень. Ідеальні в тих випадках, де звичного візуального огляду лікаря мало. Дентальний мікроскоп допомагає збільшити зображення в 40 разів, роблячи діагностику і подальше лікування максимально точними та продуктивними.

Повноцінне лікування коренів зуба складно уявити без сучасних апаратів. Кореневі канали мініатюрні, із звивистою будовою. Пломбування цих зон вимагає особливої ​​точності й ретельного дослідження. Якщо провести неякісну чистку та обробку, існує ризик виникнення інфекції, і подальша терапія не має сенсу.

Мікроскоп в стоматології – це потужний, ефективний і високоточний інструмент в руках фахівця. З його допомогою лікар здатний побачити повну картину, розглянути найдрібніші подробиці, обробити уражені зони, не торкнувшись здорової тканини. З мікроскопом можна записати процес обстеження, щоб згодом скласти коректний план лікування та контролювати кожен етап виконання.

У клініці цифрової стоматології KALIBRA ми використовуємо сучасні дентальні апарати CJ-Optik, Leica і Scaner. Розповімо трохи докладніше про особливості кожного з них.

CJ-Optik

Мікроскопи CJ-Optik виготовлені у Вецларі (Німеччина), відомому як “місто оптики”. Уже понад 20 років CJ-Optik поставляє на ринок ідеальні оптичні пристрої. Мікроскоп Flexion був першим розробленим пристроєм для потреб стоматології. В одному апараті вдалося скомбінувати функції, що задовольняють потреби ендоскопістів і лікарів інших спеціалізацій. Шарнір MonoBall дозволяє змінити положення бінокулярів на будь-який кут. Спеціальне підсвічування забезпечує світло високої інтенсивності з фотокорекції.

Leica

Операційні мікроскопи від виробника Leica стали першопрохідцями, розробленими спеціально для потреб сучасної стоматології. Компанія не тільки поліпшила діючі моделі, а й створила згодом абсолютно новий пристрій! Мікроскоп Leica – це поліпшена оптика і світлодіодне підсвічування, а також легкість і маневреність самого пристрою.

Scaner

Мікроскоп Calipso (Scaner) – медичний апарат, який використовується для ретельного обстеження з можливістю підключення додаткових пристроїв цифрового фото- і відеодокументування. Відрізняється високою надійністю, ергономічним дизайном, зручністю у використанні та обслуговуванні.

Ми переконані, що майбутнє за світлодіодними технологіями, що забезпечують естетичне, економічне і екологічно безпечне рішення з чудовою якістю освітлення. Клініка цифрової стоматології KALIBRA запрошує всіх на якісне комплексне лікування. Інноваційні дентальні мікроскопи дозволяють нам запропонувати ефективне, швидке і безболісне лікування.

Ми гарантуємо незмінно чудовий результат, незалежно від рівня складності завдання.