menu close
(097), (093), (050) 067-17-67
kalibra
kalibra

Beyond polus

Гарні білі зуби – це “візитівка” сучасної успішної людини. У природі не існує сліпучих білосніжних зубів, а регулярне споживання чаю, кави, паління роблять природний колір емалі тьмяним, із жовтизною. Найбільш безпечним і затребуваним методом відбілювання визнана технологія Beyond Polus Advance.

Особливість процедури полягає в тому, що під час процедури зуб не нагрівається та не травмується. Формула використовуваного гелю підсилює ефект відбілювання, захищаючи покриття зубів від впливу зовнішніх негативних чинників. Гель м’яко проникає в глибокі шари емалі та усуває поверхневу пігментацію. Лампа для відбілювання оснащена декількома фільтрами, тому світловий промінь абсолютно безпечний для організму.

Як відбувається відбілювання з Бейонг?

Процес відбілювання комфортний і займає мінімум часу:

1. Стоматолог проводить діагностику, аналізує стан зубів і визначає, чи немає у пацієнта протипоказань до процедури. Іноді може знадобитися гігієнічна чистка.

2. Пацієнта готують до процедури: захищають очі окулярами, ставлять до рота ретрактор, губи зволожують бальзамом. Коффердам захищає слизову від випромінювання та пересихання.

3. На кожен зуб у зоні посмішки наносять спеціальний гель.

4. Опромінення триває до 12 хвилин, всього роблять 3 підходи, кожен раз при цьому оновлюючи гелеве покриття на зубах. Вся процедура займає до 60 хвилин.

5. Після закінчення процедури лікар видаляє залишки гелю та допоміжні матеріали.

Після відбілювання пацієнта докладно консультують, як поводитися після процедури: що їсти, як доглядати за ротовою порожниною.

Ефект відбілювання буде коригуватися наступні 2 тижні. Багато в чому остаточний результат залежить від догляду та дотримання “білої” дієти. Відбілити можна тільки живий зуб, усі пломби та коронки залишаться без змін, про це потрібно пам’ятати. Результат відбілювання тримається від півроку до року, все залежить від того, як пацієнт буде дотримуватися рекомендацій і мінімізує вживання фарбуючих продуктів.

Клініка цифрової стоматології KALIBRA рада допомогти своїм пацієнтам отримати посмішку мрії. Важливо, щоб пацієнт був повнолітнім. Також відбілювання протипоказане вагітним та жінкам, що годують груддю. Кожен випадок лікар розглядає в індивідуальному порядку і надає рекомендації, які допоможуть максимально подовжити отриманий ефект.